Меню

Увійти

Кошик

Reima Club

Офіційний Reima Club Україна - спеціально розроблена Програма лояльності Reima, щоб зробити Ваш шопінг максимально комфортним і продуктивним та дарувати Вашим дітям все найкраще.

Переваги учасників Reima Club:

Ви купуєте товари з унікальною знижкою, яка передбачена Програмою лояльності Reima Club.

Ми інформуємо Вас про надходження нових товарів, колекцій та про відкриття нових магазинів, а також вітаємо Вас і Ваших діток зі святами та даруємо подарунки.

Ви першими дізнаєтесь про наші акції та розпродажі, що проходять в мережі магазинів Reima, а також на сайті reima.ua.

Ви зможете взяти участь в закритих заходах, що проводяться тільки для членів Reima Club.

Як стати учасником Reima Club?

Все, що Вам потрібно зробити для приєднання до програми Reima Club - заповнити анкету в одному з наших офіційних роздрібних магазинів.

Після оформлення першого замовлення Ви стаєте учасником Програми лояльності.

Свідченням Вашої участі в Клубі є персональна Дисконтна карта.

Сума накопичення і розмір знижки

Якщо Ви бажаєте стати учасником програми Reima Club, зробіть свою першу покупку в одному з офіційних магазинів Reima, щоб активувати Ваш накопичувальний рахунок.

Після досягнення загальної суми покупок 3 000 гривень на Ваш накопичувальний рахунок нараховується перша знижка. Вона автоматично застосовується до Ваших наступних замовлень, оформлениих з використанням Дисконтної карти.

Коли загальна сума Ваших покупок досягає наступної позначки - знижка автоматично перераховується і буде застосована до Ваших наступних замовлень.

Знижки нараховуються на загальну суму замовлень:

  • Від 3 000 гривень - знижка 2%;
  • Від 5 000 гривень - знижка 3%;
  • Від 10 000 гривень - знижка 5%;
  • Від 15 000 гривень - знижка 7%;
  • Від 20 000 гривень - знижка 10%.

Як працює Reima Club?

1. Знижка у роздрібній мережі магазинів надається тільки при наявності Дисконтної карти.

2. Дисконтна картка діє у всіх магазинах фірмової роздрібної мережі Reima на території України і дає право на отримання знижки відповідно до програми лояльності Reima Club.

3. Замовлення, відправлені з сайту без реєстрації і авторизації (вхід на сайт під ім'ям і паролем) не беруть участь в накопиченнях.

4. Учасники Програми лояльності Reima Club отримують можливість купувати окремі товари, представлені в інтернет-магазині reima.ua, а також офіційних магазинах Reima за спеціальною ціною, недоступною для незареєстрованих користувачів.

5. Знижка згідно номіналу Дисконтної картки та накопичувальної суми покупок надається на весь асортимент товару, але не поширюється на акційний товар і на товар зі зниженою ціною. Знижка по Карті не діє в період розпродажів.

6. На накопичувальний рахунок Дисконтної карти записуються всі суми покупок, в тому числі зроблені в період розпродажів.

7. При поверненні товару, сума повернення знімається з персонального рахунку.

8. Дисконтна карта має необмежений термін дії.

9. Компанія залишає за собою право вносити будь-які зміни в реальні умови Дисконтної програми в будь-який час без попереднього повідомлення учасників програми.

10. Інформацію по спеціальним акціям і пропозиціям учасники Програми лояльності Reima Club отримують по електронній пошті та смс.

Що робити в разі втрати картки?

Якщо Ви втратили свою карту Reima Club - зверніться до будь-якого магазину, який бере участь у Програмі лояльності.

Для відновлення карти Вам (учаснику дисконтної програми) необхідно мати при собі документ, що підтверджує особу (паспорт).

Загублена карта блокується, на нову карту перераховуються всі суми та знижки.

 

Якщо вас цікавлять правила використання подарункових і сертифікатів на знижку, ви можете ознайомитись з ними тут.